ZVLÁDNETE TO!
Buďte spokojná, vyrovnaná a sebavedomá!

Prírodný spaľovač tukov Vám pomôže dosiahnuť cieľ!

Slider

+STRAVOVACÍ PLÁN ZDARMA pre všetky objednávky!

Čajová zmes na spaľovanie tukov UKKO

Záruka prirodzeného, trvácneho chudnutia a vyrovnaného, zdravého života!

Čajová zmes na spaľovanie tukov UKKO je jedinečným produktom spolupráce prírody a vedy, ktorý vám pomôže účinne a trvalo sa zbaviť nadbytočných kíl. Dodá vám energiu, vytrvalosť a koncentráciu, ale aj do každodenného života. Pomôže vám žiť vyrovnanejšie, zdravšie a naplno.

Náš čaj je špeciálnou zmesou zeleného čaju, čaju maté, škorice, zázvoru a mäty priepornej. Sú to prírodní bojovníci proti tukom a pomôžu vám, aby ste sa znova cítili dobre vo svojej koži!

PRAVIDELNÁ KONZUMÁCIA SPRÁVNE PRIPRAVENÉHO ČAJU S ĽAHKOSŤOU ODBÚRA NADBYTOČNÉ CENTIMETRE A KILÁ. NAVYŠE VÁM DODÁ AJ ENERGIU A SÚSTREDENOSŤ.

BEZ GMO

PALEO

VEGAN

100% PRÍRODNÝ

Prečo máme radi Čaj na chudnutie

Naštartujte chudnutie, zrýchľuje metabolizmus a uľahčuje diétu

Znižuje chuť do jedla a potláča chuť na sladké

Aj bez slanenia je veľmy chutný, môžeťe ho piť za studena alebo ako teplý čaj

Dodáva energiu a elán do každodenného života i pre šport

Upravuje trávenie a správu činnosť čriev, nespôsobuje však hnačky

Pôsobí priznivo proti edémom končatín

Objednajte si ho hneď so zľavou až do 33%

Čajová zmes na spaľovanie tukov UKKO

Prírodné zložky čaju

Spoznajte zelený čaj, čaj maté, škoricu, zázvor a mätu priepornú, päť byliniek čajovej zmesi UKKO a ich účinky.

Príprava a konzumácia čaju

Ako čaj pripravovať a konzumovať za účelom dosiahnutia najlepších výsledkov? Tipy, rady a rôzne variácie podľa ročných období.

5 užitočných rád

Na docielenie vynikajúcich a hlavne trvácnych výsledkov je dôležité, aby ste sa do toho pustili s dostatočnou motiváciou a jasnými cieľmi a vôbec nie je jedno, akým spôsobom to vykonáte…

Ako tento čaj podporuje chudnutie?

Tajomstvo účinnosti čaju na chudnutie UKKO sa skrýva v kvalitných bylinných zložkách a ich súčinnosti. Všetky zložky čajovej zmesi majú dôležité vlastnosti, ktoré podporujú úspešné a trváce schudnutie. V čaji sú obsiahnuté komplexne a navzájom si zvyšujú účinnosť.

Vďaka správnej príprave a pravidelnej konzumácii čaj zrýchľuje metabolizmus a účinne spaľuje tuky. Okrem toho podporuje prirodzenú detoxikáciu organizmu, vyčistí črevá a dodá energiu a sústredenosť, ktoré vám pomôžu nielen pri chudnutí, ale aj v každodennom živote.

VYSKÚŠAJTE AJ VY TENTO OSVIEŽUJÚCI NÁPOJ BOHATÝ NA PRÍRODNÉ ARÓMY S PRÍJEMNOU ŠKORICOVOU A JEMNE MENTOLOVOU CHUŤOU.

Príprava a konzumácia čaju

Na dosiahnutie rýchlych a trvalých výsledkov sa odporúča vypiť 2-3 šálky (jedna šálka = 0,5 l) čaju UKKO. Na prípravu jednej šálky čaju (500 ml) stačí jedna čajová lyžička zmesi.

Zvýšením dávky zmesi nedosiahnete lepší, viditeľnejší výsledok, pretože kvôli súčinnosti byliniek je účinnosť čaju voči jednozložkovým čajom zvýšená. Čaj sa môže používať aj na nabudenie organizmu, ako zdravšia a prirodzenejšia alternatíva kávy a energetických nápojov. V tom prípade je odporúčaná dávka 1-2 šálky denne.

Čaj sa môže podľa chuti piť teplý alebo studený. Odporúča sa však konzumovať ho čerstvý, pretože teplé nápoje samy o sebe majú priaznivý účinok na organizmus aj náladu. Oplatí sa vyhradiť si dostatočný čas na jeho vypitie. Prvá rannú šálku si pomaly a v pokoji vychutnajte.

Premyslite si, čo vás v ten deň čaká, a nechajte, aby čaj začal účinkovať. Po 5-10 minútach sa energia a teplo z čaju rozšíria do celého tela, duše a mysle. Nový deň môžete začať sviežo, energicky a s usporiadanými myšlienkami.

Ak nemáte počas dňa čas uvariť si čaj, pokojne si ho pripravte doma a nalejte ho do termosky alebo termohrnčeka. Čaj UKKO je vynikajúci aj studený a v lete pôsobí osviežujúco.

Čaj pite počas dňa. Kvôli jeho stimulačnému účinku sa neodporúča konzumovať ho neskoro poobede alebo večer.

Kvalitný, 100 % prírodný produkt

Prírodné zložky čajovej zmesi na chudnutie UKKO

Vďaka súčinnosti medzi jednotlivými zložkami, ktorá zvyšuje ich účinnosť, čaj úspešne pomáha pri znižovaní telesnej hmotnosti. Zelený čaj a čaj maté spaľujú tuky, škorica a zázvor znižujú hladinu cholesterolu a podporujú krvný obeh, čaj maté a škorica znižujú chuť do jedla a podporujú spaľovanie cukrov a uhľohydrátov, mäta prieporná a zázvor podporujú trávenie a mäta sama o sebe znižuje výskyt bolesti hlavy a nadúvania spôsobených toxickými látkami.

Do čaju pribudli aj ďalšie zložky, vďaka ktorým je ešte účinnejší. Listy ostružiny malinovej, najnovšia zložka čaju, okrem toho, že pomáha pri detoxikácii a dezinfekcii čriev, zabraňuje zrážanlivosti jednotlivých zložiek a zvyšuje ich účinnosť.

Čaj na chudnutie UKKO je produkt najvyššej kvality. Pripravuje sa z najkvalitnejších liečivých rastlín za pomoci odborníkov. Venujeme špeciálnu pozornosť čistote byliniek, preto kupujeme naše suroviny len zo spoľahlivých a kontrolovaných zdrojov. Takýmto spôsobom vieme zaručiť , že sa počas skladovania, prepravy a prípravy, nedostanú do kontaktu so žiadnymi cudzími látkami.

ČAJOVÁ ZMES NA CHUDNUTIE JE 100 % PRÍRODNÝ PRODUKT, NEOBSAHUJE ŽIADNE ALERGÉNY, NEČISTOTY ANI PRIDANÉ ARÓMY, A PRETO NESPÔSOBUJE ŽIADNE ZAŽÍVACIE ŤAŽKOSTI.

Zloženie

Prečítajte si skúsenosti našich zákazníkov, ktorí už čaj vyskúšali

Pozbierali sme zopár názorov od našich verných zákazníkov.
Prečítajte si ich skúsenosti, naberte silu a odvahu z ich príbehov a pustite sa aj vy do veľkého dobrodružstva!
Zmeňte svoj život a žite, ako ste vždy chceli! Môžete nám dôverovať, že tento čaj vám pomôže dosiahnuť vysnívaný cieľ.
Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.

(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

5 užitočných rád, ktoré by ste si mali osvojiť pred tým, než (znova) začnete

MAJTE SPRÁVNY DÔVOD!

Nie je jedno, aký máte dôvod na chudnutie. V západných štátoch pociťujú hlavne ženy kŕčovité nutkanie vyhovieť rôznym a nespočetným očakávaniam a ideálom. Mnohé z nich začínajú jednu diétu po druhej len preto, lebo chcú za každú cenu splniť očakávania spoločnosti, či už ide o váhu, veľkosť, BMI, či iné. Tento postoj vedie k zlej motivácii. Aj keď si myslia, že dosiahli svoj cieľ, nie sú spokojné a vyrovnané a preto v skutočnosti ani nedosiahli svoj cieľ.

Motiváciu nehľadajte vo svojom okolí, ale radšej v sebe. Robte to preto, aby ste mali takú postavu, ktorá sa páči vám a ktorá vám dodá sebavedomie. Alebo preto, aby ste sa zbavili nadváhy, ktorá vám komplikuje každodenný život a môže viesť k rôznym zdravotným problémom. Buďte zdraví, telom aj dušou.

NECHCITE BYŤ ŠTÍHLI, ALE SPOKOJNÍ, VYROVNANÍ A SEBAVEDOMÍ!

Nedefinujte svoje ciele v centimetroch a kilách. Snažte sa aby ste boli zdravší a cítili sa dobre vo svojej koži. Tí, ktorí sú schopní prijať sami seba a mať sa radi, čelia každodenným výzvam vyrovnaní a sebavedomí.

Nevysvetlite si to zle, nadváha je zlá a nezdravá. Komplikuje váš každodenný život, ničí vaše sebavedomie a môže spôsobiť celý rad zdravotných problémov. Nie je otázne, že sa jej treba zbaviť, ale nemožno sa k tomu postaviť kŕčovito a neustále sledovať ručičku na váhe. Ak sa výsledky nedostavia okamžite, počiatočné sklamanie zničí váš entuziazmus.

Namiesto toho sa rozhodnite, že začnete isté veci robiť iným spôsobom. Veci, ktoré nebolia, ale pomôžu a zabezpečia zdravší a plnohodnotnejší život. Ak sa napríklad rozhodnete, že odteraz každý deň vypijete 1,5 litra čaju pred 2. až 3. hodinou poobede (2-3 lyžice zmesi) a budete konzumovať menej prázdnych uhľohydrátov, môžete si byť istí, že výsledky sa skôr či neskôr dostavia. Urobí vám to dobre a nemusíte sa neustále zaoberať hmotnosťou. Rozhodli ste sa zmeniť svoj životný štýl a nie naháňať kilá.

SCHUDNITE NATRVALO, NIE RÝCHLO!

Ak nie ste žiadnym nováčikom, už ste sa určite stretli s jojo efektom. Jojo a rýchle chudnutie chodia ruka v ruke. Rýchlo, či náhle schudnúť nie je žiadna veda. Radikálnou zmenou jedálnička, odopieraním si jedla, inými slovami istým týraním, sa môžete zbaviť až 6-8 kíl za pár týždňov, hlavne ak popri tom pravidelne pijete čaj UKKO. Tento postup však nie je dobrý, hlavne nie dlhodobo.

Kilá sa po takejto drastickej diéte vrátia, pretože to nie je prirodzené, ani zdravé. Zmena je príliš radikálna, príliš prudká. Ani telo, ani myseľ sa nedokážu tak rýchlo prispôsobiť, a preto sú tieto vynútené výsledky len krátkodobé. Kilá a centimetre sa vrátia aj s úrokmi.

A preto  takéto radikálne diéty neodporúčame.

CHUDNÚŤ POMALIČKY A POSTUPNE!

Tajomstvo trváceho schudnutia sa skrýva v prirodzenosti a vyrovnanosti. Krôčik po krôčiku. Nechcite hneď zmeniť svet, začnite malými, ale dôležitými vecami. Napríklad, na začiatok začnite piť čaj UKKO 2-3 krát za deň. Čaj aktívne zrýchľuje metabolizmus, je veľmi zdravý. Fyzicky aj psychicky sa budete cítiť sviežejší a energickejší, čo vám pomôže pri akejkoľvek diéte.

Sledujte, čo jete a koľko, ale nepreháňajte to! Čo to vlastne znamená? Napríklad, je všeobecne známe, že diéty so zníženým obsahom uhľohydrátov sú veľmi účinné a výsledky sú často viditeľné. Ak sa vyberiete touto cestou, nevzdajte sa hneď všetkých uhľohydrátov, pretože to nie je prirodzené a dlhodobo to nezvládnete, hlavne nie bez ťažkostí.

Radšej začnite vymedzením prázdnych uhľohydrátov z jedálnička. Ak napríklad konzumujete veľa bieleho chleba, zameňte ho za celozrnný. Obsahuje takisto uhľohydráty, ale popri tom aj vlákniny, ktoré podporujú metabolizmus, činnosť čriev a trávenie. Namiesto bielej lúpanej ryže si dajte ako prílohu nelúpanú ryžu alebo zeleninu.

Tieto malé kroky, ktoré nebolia, nepredstavujú žiadnu radikálnu zmenu vo vašom jedálničku a predsa, v kombinácii s naším čajom docielia viditeľné, dlhodobé a udržateľné výsledky.

VYHÝBAJTE SA ČAROVNÝM PRÍPRAVKOM!

Vyskúšali ste už veľa zázračných prípravkov, ale ani jeden z nich nefungoval? Nie je to žiadna náhoda, čarovné prípravky totiž vôbec neexistujú. Sú to len kapsuly naplnené hroznovým cukrom a kto vie čím ešte, ktoré sa zakladajú na placebo efekte a prázdnych sľuboch. Prinajlepšom len nefungujú a nespôsobia iné ťažkosti. Vyhýbajte sa pred takýmto prípravkom. Môžete prísť nielen o peniaze, ale aj o zdravie.

Napriek tomu, že čaj UKKO považujeme za zázračný dar prírody, nie je to žiadny zázračný produkt. V žiadnom prípade nenahradí zdravé stravovanie a pravidelný pohyb. Jeho pravidelná konzumácia vám však pomôže chudnúť a doplní akúkoľvek diétu.

Objednajte si teraz!

Objednajte si teraz a Vašu diétu podporíme zasielaním motivačných emailov počas 16 týždňov!

+STRAVOVACÍ PLÁN ZDARMA pre všetky objednávky!

+STRAVOVACÍ PLÁN ZDARMA pre všetky objednávky!

Najčastejšie otázky v súvislosti s čajom

Vašu objednávku ihneď spracujeme, váš čaj pripravíme a za najkratší možný čas vám ju doručíme kuriérskou službou.

Čaj nemá žiadne známe vedľajšie účinky. Lenže ak ste na niektorú zložku citliví, neodporúčame čaj konzumovať. Ak beriete pravidelne lieky, alebo podstupujete liečenie, konzultujte pitie čaju s vaším lekárom alebo lekárnikom.

Liečivé rastliny v zmesi sa navzájom ovplyvňujú a zvyšujú si tak účinnosť. Čaj je teda účinnejší, ako keby ste jednotlivé zložky konzumovali osobitne.

Do sitka alebo do čajového filtra (papierový filter UKKO) nasypte jednu čajovú lyžičku zmesi a zalejte ju 0,5 litrom horúcej vody. Nechajte 10 minút lúhovať. Za ten čas sa uvoľnia a látky a čaj sa môže konzumovať.

V žiadnom prípade neodporúčame cukor. Použite stéviu (má 300x vyššiu sladkosť než cukor), erithriol alebo med.

Odporúčame 3-4 x 0,5 litra denne. Večer po šiestej by sa už nemal piť, keďže vás nabudí a nebudete vedieť zaspať.

Kofeín obsiahnutý v čaji sa nazýva teín a vstrebáva sa iným spôsobom. Nabudí vás neskôr, ale jeho účinky trvajú dlhšie. Popri antioxidačných účinkoch má aj antibakteriálne účinky. Znižuje výskyt zhubných nádorov, zápalu kĺbov a Alzheimerovej choroby. Obsahuje kalcium a flór, ktoré chránia naše kosti a zuby. Najlepšie účinky má zelený čaj. Obsahuje menej kofeínu než čierny čaj alebo káva a vstrebáva sa pomalšie.

My, tvorcovia čaju UKKO, máme všetci vzdelanie z oblasti biológie a herbológie, a tak sme oboznámení s jednotlivými látkami v liečivých rastlinách. Pri zostavení zmesi nám pomohli naše skúsenosti, zahraničné výskumy o účinkoch liečivých rastlín pri chudnutí a o tom, ako ich najlepšie kombinovať…

Sme presvedčení, že náš produkt funguje, a preto, ak s ním nie ste spokojní, pošlite nám ho späť a my vám vrátime celú cenu. Ako? Po prevzatí tovaru máte 30 dní na to, aby ste ho vrátili, ale pozor, sú isté podmienky:

  • tovar musí byť zabalený v originálnom obale
  • otvorená škatuľa by mala obsahovať aspoň 30% obsahu
  • v prípade, že ste si objednali viac balíčkov, otvorený balíček musí obsahovať aspoň 30% obsahu a ostatné balíčky musia byť neporušené
  • poplatky za doručenie nevraciame

Pohyb je vždy zdravý a potrebný. Čaj na chudnutie sme zostavili tak, aby bol čo najúčinnejším pomocníkom, ale nerobí zázraky. Je potrebná aj vaša aktivita, a preto odporúčame, aby ste si, za účelom dosiahnutia najlepšieho výsledku, zvolili druh pohybu, ktorý vám je blízky a venujte sa mu aspoň jednu hodinu 3 krát do týždňa.

ZVOĽTE SI PRÍRODNÚ CESTU, ZVOĽTE ČAJOVÚ ZMES NA CHUDNUTIE UKKO!

ÚČINNÁ, PRÍRODNÁ A SKUTOČNÁ!

O nás

Mnohí sa nás pýtajú, prečo sme sa začali zaoberať práve čajom. Odpoveď je jednoduchá. Keď sme začali študovať fitoterapiu, úžasný svet liečivých rastlín nás prekvapil a ohromil. Čím viac sme sa ponorili do štúdia, spoznali sme účinné látky, spôsoby spracovania a uvedomili sme si, že príroda je najlepší chemik. Usporiadala jednotlivé látky tak bezchybne a do dokonalých súčinností, že je to až neuveriteľné. Zázračné spojenie krásy a účinnosti. Ešte aj dnes mávame zimomriavky, keď nám prídu suroviny a prstami sa prehrabávame vo vreciach s bylinkami.

Príroda nám zabezpečila všetko a ak dodržíme niekoľko jednoduchých pravidiel, nájdeme medzi rastlinkami, či v ich kombinácii, riešenie na všetko. Odtiaľ pochádza aj nápad čajovej zmesi na chudnutie. Prečo by sa ich účinky nemohli použiť na spaľovanie tukov prirodzeným spôsobom.

Naša čajová zmes na chudnutie sa zrodila ako výsledok oddanosti, odhodlanosti a snahy pomôcť. Touto cestou by sme ju radi odporučili každému, kto chce schudnúť prirodzeným a zdravým spôsobom.

Môžeme vám pomôcť?

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho produktu alebo objednávky, neváhajte a kontaktujte nás!

Na Vaše telefonické otázky Vám radi odpovieme každý pracovný deň v čase od 8:30-16:30.Scroll Up