Produkty – UKKO – čaj na menopauzu

Po návaloch horúčavy a výkyvoch nálad je tu nádej na nový začiatok.

Tento čaj vám pomôže, aby ste v sebe znova objavili ženu.

Vyskúšajte ho aj vy!

Čaj UKKO na menopauzu

Účinná, prírodná čajová zmes na zmiernenie príznakov menopauzy.

Čaj UKKO na menopauzu znižuje výskyt návalov horúčavy, nepríjemného potenia, pomáha pri nespavosti a má dobrý vplyv na nervozitu a výkyvy nálady. Okrem toho, že vám dodá pocit vyrovnanosti, nespôsobuje závislosť a je vyhotovený zo 100% prírodných látok.

 

Čajovú zmes sme zostavili z takých, dôkladne pozbieraných liečivých rastlín, ktoré samy o sebe vplývajú priaznivo na ženský organizmus a spolu ponúkajú prekvapivo účinné a komplexné riešenie komplikovaných problémov spojených s menopauzou.

 

 

Prírodné zložky čaju

Menopauza a Vy

Rady

Oboznámte sa s liečivými rastlinami, ktoré si navzájom zosilňujú účinok a spolu bojujú proti nepríjemným príznakom menopauzy!

Kliknite sem, ak sa chcete dozvedieť, čo sa skrýva za príznakmi menopauzy, ako vám čaj pomôže s nimi bojovať a čo môžete spraviť pre to, aby ste sa počas klimaktéria vo svojej koži cítili lepšie.

Pozbierali sme päť jednoduchých rád, ktoré ak dodržíte, budete sa cítiť lepšie. Klimaktérium prekonáte radostne, s ľahkosťou a zdravá.

Zloženie

Prírodné zložky čaju UKKO na menopauzu

JEDNOTLIVÉ ZLOŽKY TEJTO JEDINEČNEJ ČAJOVEJ ZMESI SI VĎAKA SÚČINNOSTI NAVZÁJOM ZVYŠUJÚ ÚČINNOSŤ, A TAK EFEKTÍVNEJŠIE POTLÁČAJÚ NEPRÍJEMNÉ PRÍZNAKY MENOPAUZY. NAŠE ZÁKAZNÍČKY SA CÍTIA LEPŠIE A ŽIJÚ NAPLNO.

Kvalitný, 100% prírodný  produkt

 

Čaj UKKO na menopauzu je produkt vysokej kvality, ktorý sme pripravili za pomoci odborníkov z najkvalitnejších liečivých rastlín a bylín. Venujeme špeciálnu pozornosť ich čistote, a preto naše suroviny kupujeme len zo spoľahlivých, kontrolovaných zdrojov. Takýmto spôsobom vieme zaručiť , že sa počas skladovania, prepravy a prípravy, sa nedostanú do kontaktu so žiadnymi cudzími látkami.

ČAJOVÁ ZMES NA MENOPAUZU JE 100% PRÍRODNÝ PRODUKT, NEOBSAHUJE ŽIADNE ALERGÉNY, NEČISTOTY ANI PRIDANÉ ARÓMY, A PRETO NESPÔSOBUJE ŽIADNE ZAŽÍVACIE ŤAŽKOSTI.

Liečivé rastlinné zložky čaju na menopauzu

Roiboos

 

Účinné látky: minerálne látky, antioxidanty

 

Rastlina roiboos má antialergické, protizápalové účinky a pomáha pri kŕčoch. Zmierňuje bolesti hlavy, astmu, sennú nádchu a má priaznivé účinky na nespavosť, problémy so štítnou žľazou. Podporuje trávenie a dodáva telu potrebné minerálne látky.

Medovka lekárska

 

Účinné látky: flavonoidy, triterpény, polyfenoly, taníny, sliz, kyselina kávová

 

Medovka upokojuje nervy, srdce, uvoľňuje kŕče, podporuje trávenie, činnosť žlčníka a má priaznivé činky pri migrénach a hnačkách spôsobených nervovými ťažkosťami.

 

 

Šalvia

 

Účinné látky: látky s obsahom estrogénu (hormonálneho typu), antioxidanty

 

Znižuje potenie spôsobené menopauzou a prírodnými hormónmi nahrádza chýbajúce hormóny. Má antibakteriálne, antifungiálne, antivirálne účinky a znižuje napätie v prsníkoch.

Veronika lekárska

 

Účinné látky: iridoidy, flavonoidy, triterpénsaponíny, deriváty z kyseliny škoricovej

 

Veronika lekárska má toľko dobrých vlastností, že ju často nazývajú „liekom na všetko". Medzi zložkami zmesi sa nachádza preto, lebo znižuje výskyt a intenzitu návalov horúčavy počas klimaktéria. Vo všeobecnosti má priaznivé účinky na príznaky menopauzy a pôsobí upokojujúco.

 

 

Srdcovník obyčajný

 

Účinné látky: flavonoidy, iridoidy, horké látky a taníny

 

Srdcovník má upokojujúce účinky, znižuje krvný tlak a posilňuje srdce. Často sa používa proti nespavosti, menštruačným poruchám, ale má priaznivé účinky aj na nervozitu spôsobovanú menopauzou.

 

 

Hluchavka biela

 

Účinné látky: triesloviny, saponíny, flavonoidy, glykozidy, esenciálne oleje a minerálne látky

 

Hluchavka pôsobí protizápalovo a upokojujúco, znižuje krvný tlak a je veľmi účinná proti menštruačným poruchám, problémom s výtokom, zápalom brušnej dutiny a podporuje lymfatický obeh.

 

 

Hloh obyčajný

 

Účinné látky: flavonoidy, prokyanidy

 

Hloh je mierne sedatívum, znižuje krvný tlak, uvoľňuje hladké svalstvo a má antioxidačné účinky , ktoré majú priaznivý vplyv na regeneráciu srdca, stav žíl a znižujú zadržiavanie vody.

 

 

Myší chvost

 

Účinné látky: flavonoidy, triesloviny, horké látky, esenciálne oleje s obsahom azulénu

 

Myší chvost je liečivou rastlinou predovšetkým na ženské problémy. Používa sa pri menštruačných poruchách, ale vďaka obsahu hormónov a schopnosti uvoľňovať hladké svalstvo, je veľmi dôležitým pri zmiernení príznakov menopauzy. Je obľúbený aj kvôli tomu, že uvoľňuje kŕče, podporuje trávenie a pôsobí protizápalovo.

Skúsenosti

Prečítajte si názory našich zákazníkov

 

REFERENCIE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV SÚ JEDNOZNAČNE POZITÍVNE, ALE NAPRIEK TOMU VÝSLEDKY NIE JE MOŽNÉ ZARUČIT, NAKOĽKO SÚ INDIVIDUÁLNE.

 

Pani Ferencová

 

„Ďakujem za čajovú zmes!

 

Pijem ju už štyri dni. Keď som si ju objednala, nemyslela som si, že zaberie. Už je to rok, čo trpím návalmi horúčavy, vo dne v noci, takmer každú hodinu. Hormonálne prípravky som užívať nechcela a produkty z lekárne mi nepomáhali. Nemám rada čaj, nikdy ho nepijem, maximálne citrónový s veľkým množstvom citrónu a cukru, keď som chorá, ale tie návaly horúčavy ma už tak veľmi trápili, že som si povedala, že vyskúšam čaj UKKO na menopauzu. Prinajhoršom ho vyhodím.

 

Ako som písala, pijem ho už štyri dni, dvakrát za deň a bez sladidiel. Cítim zmenu. V noci sa zobudím maximálne raz-dvakrát. Predtým som bola hore každú hodinu, v kaluži potu. To trvalo vždy 10-15 minút, potom som sa začala triasť od zimy, až mi zuby drkotali. Keď som konečne zaspala, začalo sa to odznova. Cez deň tak isto. Odkedy pijem čaj, spím pokojnejšie. Cez deň, keď cítim, že sa blíži nával horúčavy, zmizne za 1-2 minúty, bez vystupňovania.

 

Nervozita, ktorú si všimla aj moja rodina, takmer zmizla. Bola som veľmi výbušná, vedela by som každého dobodať nožom. Nech ma nechajú všetci na pokoji, hlavne, keď to na mňa príde, a to bolo takmer vždy. Nemyslím si, že zmena je náhodná.

 

Mne čaj veľmi pomohol. Teším sa už len tomu, ak to takto zostane a keď sa to zlepší, budem len rada.

 

Nikdy som neverila v bylinkové čaje ani v prírodnú medicínu. Dokonca ani liekom, pretože nie vždy pomôžu. Od čaju sa mi však uľavilo a cítim sa lepšie. Určite to je u každého inak. Ja som cítila zmenu hneď od prvého dňa, napriek tomu, že som mu spočiatku neverila. Všimla si to aj moja rodina.

 

Ešte raz ďakujem! Neplatia mi za recenziu. Som zákazníčka, ktorá si produkt objednala a ktorá je s ním spokojná. Cena je prijateľná, môžem ho len odporúčať. Stojí za vyskúšanie."

 

 

Anna

 

„Čaj UKKO mi zmiernil všetky príznaky a postupne až vymizli žiadne nočné potenie a návaly cítim sa kludnejšia, vyrovnanejšia a dokonca mi doktorka vysadila lieky na tlak ktoré som užívala päť rokov stabilizoval sa upravil čo bola prekvapená takže pre mňa čaj UKKO určite najlepšie čo som vyskúšala som spokojná a odporučila som ho sestre a aj kolegyňam v praci určite ostanem čaju verná pokiaľ to bude potrebné prajem krásny deň."

Príprava

Príprava a konzumácia čaju

Odporúčame vypiť jednu šálku (400-500ml) dva-trikrát denne, počas dňa. Nájdite si na to čas, oplatí sa. Popíjajte čaj pomaly, nechajte, aby sa arómy rozšírili do celého vášho tela. Čajová zmes má príjemnú, harmonickú chuť. Ľahko si ju obľúbite.

 

Na to, aby sa účinné látky dostali do vášho tela a začali pôsobiť, musíte piť čaj aspoň dva týždne. Závisí to však od osoby. U niekoho začne pôsobiť skôrorej, ale u iných to môže trvať aj dlhšie ako dva týždne. Dokonca sa objavil aj taký prípad, že ho daná osoba začala oceňovať, až keď ho prestala piť.

 

Ako dlho sa dá čaj piť?

 

Všeobecným pravidlom je, že po dvoch mesiacoch pravidelnej konzumácie by sme si mali dať dva týždne pauzu.

 

Príprava čaju

 

Nalejte studenú vodu do rýchlovarnej kanvice alebo kastróla (nedávajte do mikrovlnky). Po tom, ako voda zovrela, nechajte ju trochu vychladnúť. Ideálna teplota vody na zaliatie čaju na menopauzu je približne 80 °C. Netreba sa toho báť. Samozrejme, že nikto nebehá celý deň s teplomerom vo vrecku a ani netreba. Ak vriacu vodu odstavíte a až potom začnete pripravovať zmes k čaju, voda vychladne približne na tých 80 °C a môžete čaj zaliať.

 

Na prípravu jednej šálky (500 ml) čaju postačí jedna kopcovitá lyžička zmesi (2,5 - 3 g). Zvýšením dávky zmesi nedosiahnete lepší, viditeľnejší výsledok, pretože kvôli súčinnosti byliniek je účinnosť čaju voči jednozložkovým čajom sama o sebe zvýšená, preto sa neodporúča túto dávku prekračovať.

 

Nasypte čajovú zmes do filtra (papierový, čajového vajíčka, alebo iného) a pomaly ju zalejte horúcou vodou odporúčanej teploty. Čaj je sám o sebe veľmi chutný, ale ak ho chcete osladiť, používajte med. Keď je hotový, prikryte ho pokrievkou, aby zo šálky neuniklo ani teplo, ani prírodné arómy. Pite ho po 10-15 minútach.

 

 

O menopause

Menopauza a klimaktérium, alebo výzvy prechodu

Pod názvom prechod sa rozumie obdobie klimaktéria a menopauzy a obdobie pred nimi a po nich. Menopauza je synonymom premien, ktoré predstavujú výzvu pre mnohé ženy.

 

 

Najdôležitejšia fyzická zmena, ktorá sprevádza menopauzu, je koniec činnosti vaječníkov a koniec menštruačných cyklov. Skôr, než sa menštruácia úplne zastaví, žena pociťuje celý rad príznakov. Najčastejšie príznaky sú nepravidelná, chaotická menštruácia a jej vynechanie, návaly horúčavy, nespavosť, výkyvy nálady, ale aj nepríjemnejšie problémy, akými sú potenie, častá nervozita, podráždenosť, alebo priberanie na váhe. Tieto príznaky sú prirodzenými indikátormi hormonálnych zmien a len zriedka sa vyskytujú všetky naraz. U každej ženy sa prejavujú iným spôsobom. Niektoré to oslabí, iným to je nepríjemné, ale znesiteľné a u iných sa zase takmer vôbec neprejavuje.

 

V minulosti sa tešili veľkej popularite hormonálne terapie s umelým dopĺňaním estrogénu, ale dnes už nie sú veľmi obľúbené, hlavne kvôli zvyšovaniu rizika srdcových, krvných a rakovinových ochorení. Je to dôležité pre tie ženy, pre ktoré sú hormonálne liečenia kontraindikované (napr. fajčiarky, choré na žlčník alebo pečeň). Ženy, ktoré podstúpili hormonálnu liečbu, reagujú na terapiu veľmi odlišným spôsobom. Mnohé z nich pociťovali iné, vážnejšie vedľajšie účinky popri zmiznutí príznakov menopauzy.

 

Je potrebné uvedomiť si, že hormonálne zmeny počas prechodu sú prirodzenou vecou a nedajú sa ani zastaviť, ani zvrátiť. Navyše, umelo zasahovať do jednej z najzložitejších systémov nášho organizmu nesie so sebou veľké riziko. Niet divu, že mnohé ženy radšej volia prírodnú cestu.

Ako pomáha čaj na menopauzu pri zmiernení príznakov klimaktéria?

Čaj na menopauzu sme zostavili preto, aby pomohli ženám v prechode a aby boli dary prírody dostupné každému. Mnohé liečivé rastliny majú priaznivý vplyv na rôzne príznaky menopauzy, ale náš čaj toho vie oveľa viac.

Čaj na menopauzu vychádza zo súčinnosti jednotlivých zložiek, ktoré priaznivo vplývajú priamo na najčastejšie a najnepríjemnejšie príznaky menopauzy, medzi ktoré patria návaly horúčavy, potenie, nepravidelná menštruácia a výkyvy nálad. Pomáha aj pri častej nervozite, podráždení, poruchách spánku a migrénach.

 

Na druhej strane, funguje aj ako prírodná hormonálna substitúcia, pretože rastlinné zložky obsahujú rastlinné hormóny, tzv. fytoestrogény, ktoré sa štruktúrou podobajú ženským pohlavným hormónom. Ich pravidelný príjem prirodzeným spôsobom znižuje nepríjemné prejavy hormonálnych zmien v tele ženy (pokles hladiny estrogénu).

 

Navyše, čaj dodá organizmu v prechode minerálne látky a mikroživiny, ktoré mu chýbajú. Tak posilňuje obranyschopnosť, zlepšuje celkový zdravotný stav ženy a silnejší organizmus sa vie lepšie popasovať s príznakmi menopauzy.

 

PRAVIDELNOU KONZUMÁCIOU ČAJU UKKO NA MENOPAUZU MÔŽETE ŽIŤ NAPLNO, BUDETE SA LEPŠIE CÍTIŤ A ZMIERNIA SA AJ PRÍZNAKY, KTORÉ VÁM ZNEPRÍJEMŇOVALI ŽIVOT.

Citové výzvy menopauzy

Menopauza nie je len o hormonálnych zmenách a s nimi súvisiacich príznakoch. Rovnako dôležité sú aj citové vplyvy, ktoré na ženu majú zmeny spojené s prechodom. Tieto vplyvy môžu súvisieť s fyzickými zmenami, ktorými žena prechádza, ale môžu byť aj úplne osobitné.

 

 

DÔLEŽITÝ JE SPRÁVNY PRÍSTUP

 

Zatiaľ čo niektoré ženy oceňujú fakt, že sa im skončila menštruácia a nemusia sa ďalej zaoberať antikoncepciou, iné začnú spochybňovať svoju ženskosť a strácajú sebaistotu.

 

V minulosti sa domnievali, že za výkyvy nálady počas prechodu môžu výlučne hormonálne zmeny. V skutočnosti však to, akým spôsobom ženy prežívajú menopauzu a obdobie pred ňou a po nej, ovplyvňujú vo veľkej miere aj životné skúsenosti, pohľad na život a postoje. Napríklad, ak počítate s tým a očakávate, že menopauza bude nepríjemným zážitkom, alebo ak ste predtým už trpeli depresiami, či ste vystresovaná kvôli nadchádzajúcim zmenám, je väčšia šanca na to, že počas menopauzy budete trpieť depresiou a pocitmi úzkosti. Váš postoj môže vo veľkej miere ovplyvniť váš emocionálny stav počas prechodu, či už pozitívne, alebo negatívne.

 

 

 

MENIACE SA ŽENSKÉ ROLY

 

V živote ste už určite, ako žena, hrali veľa rolí - pracujúca žena, manželka, matka, dieťa, sestra, či dokonca milenka. To všetko je súčasťou vašej osobnosti a ak sa cítite dobre, ak sa nájdete v týchto rolách, tak budete pociťovať príznaky menopauzy slabšie a zriedkavejšie.

 

 

Je pochopiteľné aj to, ak je pre vás ťažké prispôsobiť sa početným zmenám, ktoré vás čakajú. Okrem fyzickým zmien možno musíte opustiť aj rolu matky, pretože vaše deti už vyrástli, alebo vás zarmúti fakt, že po prechode už nebudete schopná znova otehotnieť.

 

Preto je veľmi dôležité, aby ste znova našli samy seba. Nedovoľte menopauze a s ňou súvisiacim zmenám, aby vo vás potlačili ženu - skutočnú, zrelú a sebavedomú ženu. Uvedomte si, že prechod neznamená iba koniec jednej éry, ale aj začiatok druhej. Pre mnohé znamená toto obdobie stratu ženskosti, iné to zase vidia úplne inak. Koniec menštruácie je pre ne oslobodením a možnosťou na sexuálne naplnenie.

 

Nezabudnite, že závisí len od vás, ako sa k tomu postavíte. Ak prijmete menopauzu a prirodzené zmeny a postavíte sa k tomu pozitívne, prekonáte prekážky oveľa jednoduchšie.

 

NIE STE SAMA

 

Vedzte, že nie ste sama. Vo vašom úzkom aj širokom okolí sú tisícky žien, ktoré prechádzajú tým istým, čím prechádzate aj vy. Podeľte sa s inými o vaše pocity, obavy a samozrejme pravidelne pite čaj UKKO na menopauzu, pretože aj keď sú tieto neodvrátiteľné a nezastaviteľné zmeny prirodzené, nie je nevyhnutné, aby vás bezpodmienečne trápili príznaky, ktoré ich sprevádzajú!

 

S čajom na menopauzu sa môžete zbaviť návalov horúčavy, potenia, výkyvov nálad, nervozity a nespavosti. Na často sa objavujúcu suchosť vaginálnej sliznice vám pomôžu rôzne lubrikanty. Ani vonkajšie fyzické zmeny neznamenajú žiadnu tragédiu, ak robíte niečo pre vaše zdravie. Doprajete si dostatok spánku a pravidelný pohyb.

 

Nie je dôvod na to, aby ste sa zbytočne trápili kvôli týmto veciam, pretože môžete voči nim bojovať. Môžete spraviť niečo preto, aby ste sa cítili vo svojej koži dobre.

 

 

Ak namiesto rezignácie prijmete fakty a rozhodnete sa aj niečo podniknúť, budete s ľahkosťou čeliť výzvam menopauzy. Zdvihne sa vaše sebavedomie a postavíte sa k životu ako vyrovnaná, zrelá a príťažlivá žena.

 

Užitočné rady

4 jednoduchých rád, ktoré vám pomôžu zmierniť príznaky prechodu a vďaka ktorým sa budete cítiť lepšie

PRAVIDELNÝ POHYB

Jóga je účinnou a relatívne jednoduchou formou pohybu. Jednotlivé pozície vám pomôžu zdolať stres, podporujú krvný obeh a uvoľňovanie endorfínov... Spraví vám dobre! Ak jóga nie je pre vás, nájdite si iný druh pohybu, ktorý vám vyhovuje. Hlavné je, aby ste sa cítili dobre a aby ste sa tejto činnosti venovali pravidelne.

ZAČNITE S INTÍMNYM CVIČENÍM

 

Intímne cvičenie zosilňuje svaly panvového dna, čím sa môže predísť nepríjemnostiam súvisiacich s prechodom. Ak neviete, ako na to, na internete nájdete mnoho užitočných rád. Výsledky intímneho cvičenia ocení aj váš partner ;)

 

 

DÁVAJTE POZOR NA TO, ČO JETE

 

Počas prechodu sa vám spomalí metabolizmus, čo môže byť zavádzajúce. Jedlá, z ktorých ste doteraz nepriberali, teraz znamenajú kilá navyše. Ak ste už pribrali, tak môžete vyskúšať čaj UKKO na chudnutie. Na našej webovej stránke nájdete veľa užitočných rád na chudnutie.

 

 

POKLADAJTE SAMÚ SEBA ZA DÔLEŽITÚ!

 

Nehanbite sa za to, že sa meníte. Zmena je prirodzená. Vychutnajte si ju a pozerajte sa len na pozitíva. Kedy si budete užívať život, ak nie teraz? Umožnite samy sebe, aby ste na toto obdobie spomínali ako na jedno z najlepších období vášho života. Čo vás robí šťastnou, čo vám robí dobre? Majte aspoň jeden deň vyhradení výlučne na seba a nezaoberajte sa ničím iným. Verte tomu, že aj vaše okolie ocení vašu novú, vyrovnanú osobnosť.

 

 

1 balíček čajovej zmesi na menopauzu UKKO

1 x 120 g čajovej zmesi na menopauzu UKKO, postačí na jeden mesiac
12s DPH
10,00 € bez DPH

2 balíčky čajovej zmesi na menopauzu UKKO

2 x 120 g čajovej zmesi na menopauzu UKKO, postačí na dva mesiace
23s DPH
19,17 € bez DPH

3+1 balíčky čajovej zmesi na menopauzu UKKO

3 x 120 g čajovej zmesi, + 1 x 120 g ako darček, postačí na štyri mesiace
34s DPH
28,33 € bez DPH

6 balíčkov čajovej zmesi na menopauzu UKKO

6 x 120 g čajovej zmesi na menopauzu UKKO, postačí na šesť mesiacov
49.00s DPH
40,83 € bez DPH

Čajový filter, papierový, s paličkou

Balenie obsahuje 100 ks filtrov a jednu paličku
3.60s DPH
3,00 € bez DPH

Čajový filter, papierový, 100ks

Papierový čajový filter na jedno použitie z nechlórového papiera
3.60s DPH
3,00 € bez DPH

Fakturačná adresa

Dodacia adresa

Spôsob dopravy

Spôsob platby

Doprava 3 € s DPH
2,92 € bez DPH
Dobierka 1 €
0,83 € bez DPH
Súčet 4.00

Spolu: 0.00s DPH
0.00bez DPH

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

Čo sa stane po objednaní?

 

Vašu objednávku ihneď spracujeme, váš čaj pripravíme a za najkratší možný čas vám ju doručíme kuriérskou službou.

 

Čo znamená súčinnosť rastlín?

 

Liečivé rastliny v zmesi sa navzájom ovplyvňujú a zvyšujú si tak účinnosť. Čaj je teda účinnejší, ako keby ste jednotlivé zložky konzumovali osobitne.

 

Ako sa čaj pripravuje?

 

Do sitka alebo do čajového filtra (papierový filter UKKO) nasypte jednu čajovú lyžičku zmesi a zalejte ju 0,5 litrom horúcej vody. Nechajte 10 minút vylúhovať. Za ten čas sa uvoľnia a účinné látky a čaj sa môže konzumovať.

 

ČÍM SI OSLADIŤ ČAJ NA MENOPAUZU?

 

Podľa možnosti používajte pravý med, steviu (300x sladšia ako cukor) alebo erythritol. Kryštálovému cukru sa podľa možnosti zďaleka vyhýbajte, ak chcete v každom prípade sladiť cukrom, zvoľte radšej prírodný trstinový cukor.

 

Aké množstvo čaju by sa malo piť?

 

Každý deň pred spaním vypite jednu šálku (500 ml) čajovej zmesi UKKO na menopauzu.

 

MÔŽEM TENTO ČAJ PIŤ NEPRETRŽITE?

 

Čajovú zmes na menopauzu je možné konzumovať dlhodobo, ale v záujme docielenia ideálnych výsledkov sa odporúča každé dva mesiace držať 2-3 týždňovú prestávku a potom pokračovať v jej pití.

 

MÔŽE VZNIKNÚŤ NÁVYK ALEBO ZÁVISLOSŤ?

 

Čajové zmesi nie sú návykové a nespôsobujú závislosť, jedine kvôli chuti sa ich potom možno nedokážete zrieknuť :)

 

ČO SA STANE, AK VYPIJEM VIAC ČAJU, NEŽ JE ODPORÚČANÁ DÁVKA?

 

Čaj sa prakticky nedá predávkovať, na to by ste museli dlhodobo vypiť také množstvá, že to je takmer nemožné.

 

Spôsobuje čaj nejaké vedľajšie účinky?

 

Ak ste na niektorú zložku citlivá alebo alergická, neodporúčame čaj konzumovať. Ak beriete pravidelne lieky, alebo chodíte na liečenie, skôr než si čaj objednáte konzultujte s vaším lekárom alebo lekárnikom. Ak trpíte nízky krvným tlakom, epilepsiou, alebo ste tehotná, čaj nekonzumujte.

 

NA ZÁKLADE ČOHO BOLA ČAJOVÁ ZMES NA MENOPAUZU ZOSTAVENÁ?

 

My, tvorcovia čajov UKKO, máme poznatky a vzdelanie v oblasti liečivých byliniek, a preto sme si vedomí účinných látok jednotlivých rastlín. Pri zostavovaní čajovej zmesi na menopauzu sme okrem našich skúseností využili a študovali zahraničné materiály týkajúce sa schopnosti jednotlivých rastlín potláčať stres, ako aj o najúčinnejších kombináciách liečivých rastlín.

 

ČO ZNAMENÁ 100% ZÁRUKA?

 

My v náš výrobok veríme, takže ak Vy nie ste spokojný s produktom, kľudne nám ho pošlite späť a my Vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške. Ako? Máte 30 dní od obdržania na to, aby ste nám výrobok poslali späť, ale pozor na tieto pravidlá:

 

•  produkt nám pošlite späť v pôvodnom balení

•  načaté balenie musí obsahovať aspoň 30% pôvodného množstva

•  pri balíčku pozostávajúcom z viacerých balení musí načaté balenie obsahovať aspoň 30% pôvodného množstva a ostatné balenia musia zostať neotvorené a nepoškodené

•  poštovné nepreplácame

KONTAKT

Môžeme vám pomôcť?

 

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho produktu alebo objednávky, neváhajte a kontaktujte nás!

 

Distribútor: Zoltán Haris – HZ

Adresa: Tulipánová 18/35, 94651 Nesvady

Email: info@ukko.sk

Telefón: +421 905 57 77 34

Prevádzka: Obchodná 8, 94651 Nesvady

 

O nás

 

Mnohí sa nás pýtajú, prečo sme sa začali zaoberať práve čajom. Odpoveď je jednoduchá. Keď sme začali študovať fitoterapiu, úžasný svet liečivých rastlín nás prekvapil a ohromil. Čím viac sme sa ponorili do štúdia, spoznali sme účinné látky, spôsoby spracovania a uvedomili sme si, že príroda je najlepší chemik. Usporiadala jednotlivé látky tak bezchybne a do dokonalých súčinností, že je to až neuveriteľné. Zázračné spojenie krásy a účinnosti. Ešte aj dnes mávame zimomriavky, keď nám prídu suroviny a prstami sa prehrabávame vo vreciach s bylinkami.

 

Príroda nám zabezpečila všetko a ak dodržíme pár jednoduchých pravidiel, nájdeme medzi rastlinkami, či ich kombináciou, riešenie na všetko. Odtiaľ pochádza aj nápad čajovej zmesi na menopauzu. Prečo by sa účinky rastlín nemohli použiť, aby sme mali ľahší a kvalitnejší spánok?

 

Naša čajová zmes na menopauzu sa zrodila ako výsledok oddanosti, odhodlanosti a snahy pomôcť. Touto cestou by sme ju radi odporučili každej žene, ktorá chce zdravo a prirodzene.

 

Želáme vám bezpríznakový prechod!

Éva Siposová-Kereseová a Tibor Sipos

Copyright © 2017 Všetky práva vyhradené ukko.sk Obchodné podmienkyAKRIS agency

Tento web používa k poskytovaniu služieb a k analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.